ABOUT OUR PRODUCT

Produkty Qmat są produkowane z surowców pochodzących z granulatów gumowych z recyklingu opon oraz granulatów EPDM z pierwotnej produkcji w połączeniu z wysokogatunkowym lepiszczem poliuretanowym.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala na produkcję wyrobów wysokiej jakości. Działalność naszej firmy wpływa pozytywnie na środowisko naturalne.
Dzięki całemu procesowi produkcyjnemu ,,in-house” kontrolujemy każdy etap produkcji zapewniając najwyższą jakość i komfort użytkowania naszych produktów dla finalnego odbiorcy.

Posiadamy w ofercie nasze standardowe kształty, ale dzięki cięciu produktów przy użyciu maszyny CNC waterjet jesteśmy w stanie wyciąć każdy kształt, element na życzenie klienta oczywiście biorąc pod uwagę odpowiednie ilości hurtowe.

Maty produkowane są w kolorze czarnym, mix kolorze lub z wtrąceniem 5,10,15% kolorowego
granulatu EPDM w 3 podstawowych kolorach: czerwony RAL 3016, szary RAL 7035, niebieski RAL
5015.Maty Qmat produkowane są standardowych grubościach 20, 25, 30mm, jednakże przy odpowiednich ilościach hurtowych mamy możliwości produkcji innych grubości na życzenie w skali od 4-50 mm.

Produkt został stworzony jako alternatywa dla dotychczasowych podkładów, podłóg które nie zapewniają w pełni finalnego komfortu dla użytkownika. Mowa tutaj o podkładach pod ciężkie sprzęty, ciężary, matach do medytacji, yogi i innych aktywności sportowych. Nasze produkty są świetną alternatywą dla osób pracujących na kolanach, leżąc gdzie komfort i zapewnienie bezpieczeństwa musi być na jak najwyższym poziomie.